Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wielu lekarzy rodzinnych pracuje w myśl zasady - minimum bdadań, kogo się da odesłać do innych poradni - najlepiej specjalistycznych (a tam kolejki na 2 lata) i walczyć o wyższą kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w domu poza tym wszyscy zdrowi?
tak.według nfz jeden lekarz na 2 tys pacjentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak.według nfz jeden lekarz na 2 tys pacjentów
 I powiesz mi jeszcze,że na deklaracji nie wybierasz pielęgniarki,bo do 2tys. pacjentów jest nie potrzebna jak napisałeś? Hahaha, dobre...  Skoro uważasz,że deklaracja ponad 2tys. pacjentów oznacza bezpośrednią opiekę tegoż lekarza nad każdym z nich w każdej minucie całego 10 godzinnego dnia pracy, to powiedz, dlaczego ordynator oddziału w szpitalu wysyła do poszczególnych sal innych lekarzy? Nie może sam,jedyny zająć się tymi 30-40 pacjentami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do @rysi = @Gość Chyba jednak miał rację Janusz Mikke ... herbu Korwin mówiąc: "IDIOTA z dyplomem, to taki sam IDIOTA jak przedtem - tylko z pretensjami"...  - nawet z dyplomem lekarza. Nieprawdaż ... ? 
 Herb Korwin jakiego używa JKM został odebrany jego rodzinie przez Rząd Narodowy podczas Powstania Listopadowego za zdradę stanu i wspieranie Armii Carskiej w walce z powstańcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednego pacjenta miesięcznie NFZ płaci 8zł (osiem!!!)zł miesięcznie! Obojętnie ile płacicie składek do złodziejskiego ZUSu. 
Jeśli lekarz nie jest konowałem to ma ponad 1000 pacjentów,jeżeli jest jaki jest to ma 10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakąż to odpowiedzialność mają konowały? klauzula sumienia?
Ostatnio wezwałem hydraulika,bo ciekł mi kibel. Pobawił się z tym ok 2 godzin, wziął 300zł i poszedł.  Tak sobie myślę...wolałbym chyba zarabiać 200zł za 2 godziny pracy i nie mieć żadnej odpowiedzialności.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie lekarze potrzebują NFZ-u. To NFZ potrzebuje lekarzy. Wcale nie musimy podpisywać umów od nowego roku i wyjdziemy na swoje. Rozpoczniemy swoją działalność całkowicie niezależnie od NFZ. Zamiast żebrać o 8zł na pacjenta, będziemy od każdego brać po 50zł za wizytę.Inne stawki będą za bilanse dzieci, za szczepienia, za wizyty domowe. Do tego będzie płatny każdy zastrzyk, każdy opatrunek,każde zaświadczenie, każda wizyta domowa niezależnie i tak jak w Warszawie ok 200zł. Zobaczycie czy będzie Wam lepiej. Dla nas jeden czort. My i tak pracy mamy aż za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...